Oglądasz:

FxCuffs 2017: Tomasz Przybycień - "Życie zawodowego Day Tradera."

Ten film jest dostępny tylko dla użytkowników z kontem VIP

FxCuffs 2017: Tomasz Przybycień - "Życie zawodowego Day Tradera." 2147 Wyświetleń
Ulubione
Pełny ekran

Zakładam, że biorąc udział w konferencji FxCuffs gdzieś tam w kłębi głowy tkwi u Ciebie myśl – chciałbym aby trading stał się moją pracą, źródłem dochodu i sposobem na życie. Podobnie myślałem 13 lat temu, kiedy rozpocząłem przygodę na rynku, która w 2007 zmieniła się w zawód. Tredując przez kilka lat w trading roomie jednego z pierwszych biur typu Proprietary Tradning w Polsce przeżyłem okres mocnej hossy jak i największej w ostatnich dekadach bessy. W 2011 rozpocząłem trading już bezpośrednio na własny rachunek i stan ten trwa to dnia dzisiejszego.

Podczas wykładu, chciałbym opowiedzieć Wam o tym co stoi, za nazwijmy to „sukcesem”, który pozwala mi od tylu lat być na rynku. Nie jako analityk czy szkoleniowiec. Ich opowieści mogą być ciekawe, ale stoją daleko od prawdziwego rynku. Opowiem to jako trader, który dzięki temu żyje.

Zapraszam serdecznie na wykład: postaram się w sposób jak najbardziej praktyczny opowiedzieć o day tradingu, podejściu do pracy. Opowiem o najważniejszych kwestiach, które pomogły mi na giełdzie zarówno w okresie nauki, największych zysków, ale szczególnie w okresie pogorszenia sytuacji czy chwil, które wymagały ode mnie diametralnej zmiany strategii.

Pamiętaj, że: trading to maraton, nie sprint.

Tagi: fxcuffs 2017, tomasz przybycień, day trader