Oglądasz:

FxCuffs 2018: Rolf Schlotmann - "Jak czytać wykresy Price Action używając zaawansowanych koncepcji analizy technicznej w połączeniu z momentum i analizą trendu"

Ten film jest dostępny tylko dla użytkowników z kontem VIP

FxCuffs 2018: Rolf Schlotmann - "Jak czytać wykresy Price Action używając zaawansowanych koncepcji analizy technicznej w połączeniu z momentum i analizą trendu" 564 Wyświetleń
Ulubione
Pełny ekran

Dowiedz się jak czytać akcję cenową na wykresach za pomocą zaawansowanych koncepcji analizy technicznej w połączeniu z analizą trendu i momentum.

Podczas wykładu Rolf podzielił się uniwersalnym sposobem handlu, który jest ponadczasowy i można go stosować na dowolnym rynku. Dowiemy się podadto jak odczytywać równowagę między kupującymi i sprzedającymi oraz interpretować bilans sił na wykresach.

Z prelekcji dowiesz się również w jaki sposób dokonuje się transakcji za pomocą dwóch bardzo potężnych setupów wykorzystując jedynie price action i analizę trendów oraz momentum oraz jak połączyć klasyczny setup wiodącego wskaźnika z czystym price action, by uzyskać najlepsze z obu tych światów i stworzyć strategię handlową, która dostosowuje się do zmiennych warunków rynkowych.

Tagi: fxcuffs 2018, rolf schlotmann, price action, momentum, analiza trendu